Neveřejná část webu:         

Výcvik

Výcvik je určen těm, kteří chtějí vyzkoušet pocit z opuštění funkčního letadla a následný samostatný let na padáku.

Požadavky na zařazení do VÝCVIKU:
Dovršení věku 18 let (nebo 15 let a písemný souhlas rodičů)
Dobrý zdravotní stav potvrzený PRAKTICKÝM lékařem
Vyplněná přihláška k výcviku
Vhodný oděv a pevná kotníková obuv

Výcvik a seskoky se provádí v rozsahu a způsobem stanoveným ve směrnicíchV-PARA 1a V-PARA 2+příloha. Většinou je prováděn formou 3-denního bloku. Obvykle v pátek a sobotu teorie, ke které se připojí v sobotu odpoledne písemná příprava (ověření znalostí) a praktický nácvik všech fází "na sucho" na zemi. Sobota odpoledne a neděle je věnována 3 seskokům pod dohledem zkušených instruktorů a elektroniky. Seskoky jsou prováděny z letounu L-60 Brigadýr nebo AN-2 z minimální výšky 1200 m nad terénem. Po celou dobu výcviku jste vedeni zkušenými instruktory, kteří kladou důraz na osobní a kamarádský přístup.

Cena kurzu je 4.500,-Kč. V ceně je zahrnuta teoretická a praktická příprava, 3 seskoky včetně pronájmu letadla a padáku. Zapůjčení přilby, výškoměru a ostatního vybavení je zdarma. Cena nezahrnuje poplatek za zdravotní prohlídku.
 

 

LÍBILO SE? CO DÁL?

Po absolvování ZÁKLADNÍHO VÝCVIKU je možné vystavit mezinárodní průkaz parašutisty a pokračovat ve sportovním výcviku až k volným pádům. Nebo máte možnost příležitostně přijet a jen tak si s námi poskočit i bez sportovní licence.


 V případě dotazů či nejasností nás kontaktujte buď telefonicky nebo e-mailem

     
Tomáš Hochman +420608132629 tomas@dukla-paraklub.cz